Już 10t4d

Śnił mi się tato, był trochę młodszy niż ostatnio, szperał w piwnicy i mówił że fajnie mnie widzieć znowu. Przytuliliśmy się razem. Znalazł jakieś części i wyjechał czarną laguną z garażu i ja pojechałam z nim. Coś było z wewnętrznym bokiem samochodu, przykrył go szarą plandeka, ale nie chciał mówić o szczegółach. Czułam się dobrze, kochana, dużo żartowaliśmy i mówił że chce zacząć wszystko od nowa. Potem był wielki parking piętrowy i wyjechaliśmy w cudownym lesie. Później przez ten las biegliśmy, był ktoś jeszcze, były góry i doliny ale tak lekko się biegło! Z naprzeciwka małą ścieżką jechał rower, myśleliśmy że będzie skakał ale się przestraszył i zahamował. Było trochę jagód i borówek które jadłam ze smakiem, po krótkim biegu  krajobraz ściółki się trochę zmienił i już ich nie było. Ojciec też jakoś wyblakł chyba go już nie było na tym etapie. No i w sumie koniec, pęcherz mnie obudził..

Rokowania są lepsze, krwiak sie wchłonął po części, chociaż dalej siedzi. Jest niestety przepuklina, która ma się wchłonąć do 2-3 tygodni. Z niestrawnością też jest lepiej, chociaż cały czas nie jem rzeczy zgagotwórczych. Nie biorę już żadnych doustnych hormonów, to pewnie miało duży wpływ.. waga dalej stoi w miejscu. Ciśnienie ogólnie niskie, ospałość.. 10w3d był ciężki pod kątem nudności, nie wiedziałam już co jeść. Głowa pękała cały dzień, dopiero wieczorem się uspokoiło – koszmar..

W czwartek pobrana krew do testu PAPPA, w piątek z drugiej ręki awidność toksoplazmozy. IgG w poprzednim teście wyszło bardzo wysokie, musimy sprawdzić teraz kiedy dokładnie przechodziłam ta chorobę. Mama się trochę boi, brat mówi że to może od tatara, którym się zatrulam kilka miesięcy temu. Mimo wszystko czuję się spokojnie i pewnie. Dalej leżę, trochę więcej wstaje do kuchni, ostatnie 3 dni byłam na badaniach i sprawiły mi wiele radości te krótkie spacery w deszczu z auta do przychodni i spowrotem.. Czekam.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s